O nas

Odpowiedzialne, innowacyjne i bezpieczne budownictwo.

DOM Jaracz Sp. z o.o. Sp. k. to firma z wieloletnią tradycją założona w 1991 roku w Zduńskiej Woli. Właściciele: Antoni Jaracz i Paweł Jaracz posiadają kilkudziesięcioletni staż w budownictwie oraz bogate doświadczenie w realizacji projektów budowlanych. 

Rozwój firmy DOM następował poprzez realizację wielu odpowiedzialnych inwestycji budowlanych na terenie miasta Zduńska Wola i okolicach. Działalność firmy realizowana jest w obszarach:

  • budownictwo przemysłowe, 
  • budownictwo usługowo-handlowe 
  • budownictwo mieszkaniowe i towarzyszące.

Przez lata istnienia i współpracy z wieloma inwestorami, firma wypracowała markę i uznanie w pełni rzetelnego oraz profesjonalnego wykonawcy. Wykwalifikowana kadra inżynieryjno-techniczna, doświadczona załoga i odpowiedni sprzęt pozwala sprostać nawet najbardziej wyszukanym wymaganiom klientów, gwarantując najwyższą jakość usług.

Zapraszamy do współpracy.

Wybrane realizacje

Category filter:AllBudynki mieszkalneObiekty przemysłoweObiekty usługowe
no more posts

O nas

Nasza firma specjalizuje się w realizacji inwestycji budowlanych z zakresu przemysłowego, usługowego i mieszkalnego. Posiadamy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę inżynieryjno-techniczną, co pozwala nam na wykonawstwo robót na najwyższym poziomie. Budujemy obiekty od podstaw aż do stanu surowego otwartego lub zamkniętego, zgodnie z wymaganiami naszych klientów